Young man pointing a bit sneaky looking at copy space. Handsome young Caucasian businessman isolated on white background.

Hakkımızda

2004 yılında kurulan şirketimiz risk yönetimi, finans, sağlık ve muhasebe alanında  günün ihtiyaç ve taleplerine uygun programları ilgili geniş kesimlere hizmetler sunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesinde “RİSK GÜNLERİ” Başlıklı seminer,

Bahçeşehir Üniversitesinde Harvard Üniversitesi Extention School ile ortak sertifika programı,

Boston Üniversitesi Metropolitan College, NYU -SCPS ile ortak program çalışmaları yapılmış,

İBB’nn başarılı 44 genş çalışanı master programı için seçilip Boston Üniversitesi ve NYU’de eğitim almaları organize edilmiştir,

SHRM Dünyanın en saygın İnsan Kaynakları Organizasyonunu Türkiye’de temsil ederek bu alanda IK uzmanlık belgesi almak isteyenlerin yılda iki defa açılan sınavlara hazırlık kursları açılmasına öncülük etmekteyiz.

Marmara Üniversitesi ile ortak sertifika programları yürütmek için işbirliği yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Kişilerin düşünce, hak ve özgürlüklerini savunarak gelişmek, ülke birlik ve beraberliğine katkıda bulunmak ve yaşam boyu eğitim olgusunun toplumsal bazda içselleştirilmesini sağlamak.

Misyonumuz

Ülke çapında tanınan, bulunduğu zamanın ihtiyaçları doğrultusunda kendisini geliştiren, değişime açık, yenilikçi ve dinamik yapısı ile hedef kitlemiz olan kamu – özel kurum ve kuruşlarında çalışan personel, üniversite öğrencileri, üniversite eğitimini tamamlayamamış ama yeteneklerine uygun bir meslek hakkında tam anlamı ile bir donanıma sahip olmayı planlayan, hayat içerisinde kaliteli yaşam standartları için kişinin kendisini geliştirmesinin gerekliliğinin farkında olan, her yaştaki katılımcıların gereksinimlerini karşılayacak, özgün ve kaliteli eğitimler oluşturmak, denetlemek ve koordinasyonunu sağlamak.

Kalite Politikamız

Biz, temel değerlerimizden ödün vermeden,

  • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
  • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
  • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar, sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla ihtiyaç duyan herkesin      bize ulaşabilmesini sağlarız.
  • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımızla, eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
  • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir  gelecek oluşturmaya çalışırız.
  • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
  • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da, üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.